Współpraca

 
spotkanie
Zanim zaczniemy współpracę, spotkajmy się. Nieformalnie, przy kawie będziemy mieć okazję się poznać i omówić Twoje potrzeby. Będę zadawać sporo pytań, żeby zrozumieć Twoje oczekiwania, wizję i kierunek biznesowy. Pozwoli mi to rozpoznać indywidualne cechy marki i zweryfikować, czy rozwiązania i wsparcie, jakie jestem w stanie zaproponować, odpowiadają charakterowi Twojej firmy.
Szanując Twój czas, stawiam na uczciwą i otwartą komunikację, dlatego już na pierwszym etapie wspólnie podejmiemy decyzję, czy widzimy przestrzeń do dalszej współpracy. Pierwsze spotkanie jest kluczowe w wyborze punktu wyjścia i kierunku, w którym będzie zmierzał projekt.
wizja
Tutaj zaczynam proces twórczy a także mocny research dotyczący Twojej konkurencji na rynku. Przedstawię Ci kilka wariantów koncepcyjnych, które będą zawierały elementy graficzne oraz wizję Twojej marki. Przedstawione propozycje będą różnorodne, aby łatwiej było Ci wybrać tę najbliższą profilowi marki. Po określeniu wstępnej koncepcji wyznaczymy dalsze kroki realizacji całego projektu.
finalizacja projektu
Zgodnie z wybraną koncepcją przygotuję dla Ciebie pliki graficzne wraz z key visual, który pomoże Ci w utrzymaniu spójności i w konsekwentnym rozwoju Twojej marki. Oczywiście nawet po zakończeniu projektu możesz liczyć na moje wsparcie.

Oferta

Oferuję szeroki wachlarz usług graficznych począwszy od tworzenia nowego konceptu, odświeżenia stylistyki marki do współczesnych trendów oraz dopasowanie potrzebnych materiałów graficznych do już istniejącej marki/brandu.
W zależności od indywidualnych potrzeb współpraca z Eternal Studio może obejmować m.in. następujące projekty:

  • identyfikacja wizualna
  • logo
  • materiały marketingowe i reklamowe w przestrzeni cyfrowej
  • materiały drukowane i akcydensy

Każdy projekt wyceniam indywidualnie więc zapraszam do kontaktu.