Poznaj

moje wnętrze

Dobrze zaprojektowane wnętrze to takie, do którego wciąż chcemy wracać.

Odkąd pamiętam, zawsze zwracałam uwagę na otaczające mnie kształty, faktury, odcienie kolorów i estetykę. Już od najmłodszych lat gustowałam w przedmiotach nietuzinkowych, luksusowych, cechujących się wysoką jakością i (co za tym idzie) ceną. Po wielu latach prowadzenia pracowni stolarskiej z moim tatą, kilkuletnim doświadczeniu w agencji reklamowej i drukarni wielkoformatowej oraz pracy jako graphic designer dla znanej marki odzieżowej, postanowiłam podążać za marzeniami i pójść własną ścieżką.

Pierwsze pomysły i aranżacje realizowałam we własnym domu, który dla wielu osób stał się inspirującym miejscem do spotkań i rozmów przy kawie. To właśnie podczas jednego z takich spotkań moi przyjaciele poprosili mnie o pomoc przy projekcie ich mieszkania. A później następni, kolejni oraz przyjaciele ich przyjaciół… Tak oto rozpoczęła się moja ekscytująca podróż, w którą zapraszam również Ciebie.

Moja wizja

Jestem wizjonerką, która nie poprzestaje na marzeniach, ale konsekwentnie dąży do ich urzeczywistnienia. Kocham klimatyczne miejsca, a w tych zaniedbanych dostrzegam potencjał do zdefiniowania ich na nowo. Widzę rzeczy nie takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi mogą się stać. Lubię ryzykować i przecierać nowe szlaki. Pomaga mi to w projektowaniu nieoczywistych i ciekawie skomponowanych, a jednocześnie harmonijnych i dobrze zbalansowanych aranżacji. Czerpiąc z dotychczasowego doświadczenia, ciągle zmierzam do nowszych i lepszych rozwiązań, a szybkie i nieprzewidywalne zmiany, będące nieodłącznym elementem współczesności, są dla mnie paliwem dla kreatywnego ognia.

Równocześnie, jedną z wartości, jakimi się kieruję, jest troska o otaczający nas świat. Aktywnie działam na rzecz fundacji Start From Ghana, której głównym celem jest wsparcie dzieci i młodzieży na terenach wiejskich w Ghanie. Kontrasty między europejskim konsumpcjonizmem a życiem w Ghanie redefiniują pojęcie „must have”.

Bliski mi jest minimalizm, unikam nadmiaru i przesytu na rzecz przedmiotów stylowych, ale praktycznych i funkcjonalnych. Zwracam również uwagę, by elementy wyposażenia wnętrz były starannie wykonane z trwałych surowców, żeby ograniczać obciążenie środowiska do minimum.