Aranżacja wnętrz

Celem aranżacji wnętrz jest stworzenie przestrzeni, która nie tylko będzie estetyczna, ale także funkcjonalna i komfortowa dla osób przebywających w danym pomieszczeniu. Ważnym aspektem aranżacji jest optymalne rozmieszczenie mebli, dostępność światła naturalnego i sztucznego, a także ułatwienie przepływu komunikacji i wykorzystania przestrzeni.
Aranżacja wnętrz to proces projektowania, planowania i organizowania przestrzeni wewnątrz budynku, tak aby była ona funkcjonalna, estetyczna i dostosowana do potrzeb oraz preferencji mieszkańców lub użytkowników danego pomieszczenia. Aranżacja wnętrz może obejmować takie elementy, jak wybór mebli, kolorystyki, oświetlenia, dekoracji i innych akcesoriów, które mają wpływ na ogólny wygląd i atmosferę w pomieszczeniu.
Home Staging to proces przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu poprzez ulepszanie wyglądu i prezentacji wnętrza. Polega na przeprowadzeniu szeregu działań mających na celu poprawę estetyki i funkcjonalności wnętrza, tak aby nieruchomość prezentowała się jak najlepiej i przyciągała potencjalnych klientów.

Home Staging obejmuje m.in. odświeżenie wyglądu wnętrza, likwidację nadmiaru mebli i przedmiotów, poprawę oświetlenia, malowanie ścian i sufitów, układanie mebli w taki sposób, aby pomieszczenia wyglądały na większe i bardziej przestronne.
W przypadku sprzedaży nieruchomości Home Staging może pomóc w szybszej sprzedaży i uzyskaniu lepszej ceny za nieruchomość, ponieważ dobrze przygotowana i atrakcyjna wizualnie nieruchomość przyciąga większą liczbę potencjalnych kupujących, a także może wzbudzić w nich większe zainteresowanie i pozytywne emocje związane z danym miejscem.

W jaki sposób działam?
Po obejrzeniu nieruchomości wskazuje propozycje zmian, jakie przed sprzedażą mieszkania trzeba wprowadzić w poszczególnych pomieszczeniach i przedstawiam plan działania. Cena za usługę jest uzależniona od wielu czynników, dlatego wyceniam ją indywidualnie.

Konsultacje Wnętrzarskie
Potrzebujesz metamorfozy swojego salonu? A może masz mieszkanie na wynajem i chcesz aby stało się bardziej przytulne i atrakcyjne? Może posiadasz projekt ale nie masz pewności czy wnętrze będzie harmonijne tworząc spójną przestrzeń?
To właśnie w tych tematach czuje się najlepiej i chętnie służę pomocą.

Co obejmuje konsultacja wnętrzarska?
Podczas konsultacji wnętrzarskich doradzam w kwestiach związanych z wyborem mebli, kolorystyki, oświetlenia czy akcesoriów dekoracyjnych. Analizuje potrzeby i oczekiwania klienta oraz dostępność środków finansowych, aby stworzyć projekt, który spełni wymagania aranżowanej przestrzeni. Proponuje także rozwiązania funkcjonalne i ergonomiczne, które ułatwiają użytkowanie przestrzeni. Dobieram kolory, materiały oraz wykończenia, które wpiszą się w styl wnętrza.

Koszt konsultacji: 399 zł

Konsultacja wnętrzarska z listą zakupów
Jest uzupełnieniem zwykłej konsultacji wnętrzarskiej. Podczas spotkania omawiam najważniejsze kwestie związane z potrzebami metamorfozy danego wnętrza. Dodatkowo tworzę planszę stylu, która zawiera elementy wyposażenia wnętrza wraz z dekoracjami i kolorami. Uzupełniam to wszystko listą zakupów, która pomoże szybko i w łatwy sposób urzeczywistnić wymarzoną zmianę.

Koszt konsultacji: 1499 zł

W jaki sposób odbywają się konsultacje?
Konsultacje przeprowadzam online. Jest możliwość przesłania dodatkowych materiałów przed spotkaniem, które będą pomocne do omawiania konkretnego projektu. Jeśli jesteś zainteresowany konsultacjami lub masz dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu.Konsultacje online

Skontaktuj się ze mną

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacjami lub masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiem. Możesz napisać do mnie wiadomość e-mail lub wypełnić poniższy formularz.
e-mail:
z.eternalstudio@gmail.com
Trójmiasto i okolice
Dowiedź się, w jaki sposób przetwarzam dane, które zbieram na tej stronie, poprzez Politykę prywatności i Regulamin RODO.